درباره ما

خانه درباره ما

میهن ماشین خزر- برادران طالبی

میهن ماشین خزر در سال ۱۳۷۷ هجری شمسی در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی شالیکوبی (برنجکوبی)صنایع وابسته به برنج و حبوبات و صنایع بسته بندی  به مدیریت مهندس احمد طالبی شروع به فعالیت نموده و در سال ۱۳۸۰ هجری شمسی با همکاری و مشارکت آقای قاسم (سینا) طالبی در پی توسعه محصولات تولیدی اقدام به تولید دستگاه های صنعتی و شالیکوبی (برنجکوبی) الک برنج و حبوبات وغلات و انواع آسیاب و بالابر (الواتور) و نوار نقاله و کلیه ماشین آلات خطوط تولید برنج نموده است.
این واحد صنعتی در زمینه طراحی و ساخت دستگاه الک بوجاری (سرند) با نصب  و فروش تعداد بسیار بالا در اقصی نقاط کشور و همچنین به کشورهای آذربایجان و روسیه و تاجیکستان را داشته است.
میهن ماشین خزر در کنار ساخت و تولید محصولات خود، فروشگاهی را به عنوان تامین قطعات و لوازم یدکی کلیه تجهیزات شالیکوبی از قبیل (الکتروموتو-هواکش – بلبرینگ – تسمه های صنعتی – برزنتی – نوار نقاله و انواع توری های صنعتی و غربالی) را برای رفاه حال مشتریان فراهم نموده است .
درک نیاز مشتری و توجه به خواسته های مصرف کنندگان و تلاش شبانه روزی کلیه پرسنل موجب گردیده تا امروز محصولات تولیدی این واحد صنعتی یکی از بهترین نوع تولیدات در زمینه شالیکوبی و صنعتی در سطح کشور را دارا می باشد.
این واحد صنعتی با دارا بودن جدیدترین دانش فنی ،پیشرفته ترین فن آوری روز و با کارکنانی کارآزموده و مجرب در صدد اعتلای صنعت فشرده کشور می باشد و مدرنیزه شدن کارخانجات  شالیکوبی باعث می شود که شکستگی های دانه های برنج گردد و اساس تولیدات ما انعطاف پذیری و سازگاری با درخواسته های مشتریان گرامی باشد. در کنار تولید و ساخت فعالیت خود را نیز در زمینه واردات و فروش کلیه ماشین آلات کارخانجات صنعتی ، ماشین آلات کشاورزی و خطوط کامل تولید برنج و صنایع بسته بندی و صنایع وابسته به برنج را نیز ارتقاء بخشیدیم.
میهن ماشین خزر با اعتقاد به اینکه امروزه موفقیت واحد های تولیدی و خدماتی در پرداختن مدیریت، کیفیت و مشتری مداری نهفته است در صدد ارائه بهترین تولیدات و خدمات پس از فروش و تامین قطعات می باشد و ضمنا پس از تحویل و فــروش کلیه ماشین آلات، خدمات پس از فروش و تامین قطعات را سرلوحه کاری خود قرار داده و پشتیبان ما در ارائه خدمات به طور سریع به مشتریان گرامی می باشد و خدمات عبارتند از:
بازدید دوره ای،تعمیرات،تامین قطعات وآموزش پرسنل و گارانتی دستگاه ها می باشد.
ما همواره به اهمیت حیاتی رضایتمندی و وفاداری مشتریان تلاش می کنیم با بهره گیری از کیفیت برتر،تکنولوزی پیشرفته ،مدیریت مشارکتی و محصولاتی منطبق بر نیاز و خواست مشتریان ارزشمند خود ، ارائه نماییم.

امید است کیفیت عالی تولیدات و خدمات پس از فروش به موقع سهم اندکی در صنعت کشور و تولیدات را داشته باشیم.
همچنین شعار و رمز موفقیت میهن ماشین خزر در این است که :
                                       ((فروش پایان معامله نیست بلکه آغاز تعهدات به مشتریان عزیز می باشد.))